Вівторок, 19.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Грудень » 9 » Протести є одним з найяскравіших виявів демократії, - експерт
09.12.2018 (11:51)  

   Протести є одним з найяскравіших виявів демократії, - експерт
Будь-яка влада боїться протестів. І завжди буде дискредитовувати будь-який протест. Так роблять багато наближених до французької та української влад, малюючи з протестів «жовтих жителів» у Франції «руку Кремля».

До речі, так робить і сам Кремль безпідставно надуваючи щоки про свій «неймовірний вплив на загниючий Захід». Дивним чином, усі вони дружньо діють проти єдиного ситуативного ворога – вільного народу, що вимагає демократії на вулицях.

Дивно, бо протести у Франції – це швидще наслідування найкращих українських практик. Не дивно, що протести починають перекидатись на Бельгію та Нідерланди.

Багато хто каже, що події у Франції – це криза демократії. А я вважаю, що як Революція Гідності, так і французькі «паливні», а тепер і «антимакронівські» протести є одним з найяскравіших виявів демократії. Демократія – це не коли високі чиновники, що обрані на виборах, у спокої та тиші роблять усе що їм заманеться. Не коли вони безкарно діють проти інтересів народу чи держави і жиріючи тонуть у своїх кріслах байдужості та зверхності.

Демократія – це коли обрані політики діють в інтересах тих, хто їх обрав. Урядують для людей. А коли ці політики нездатні так урядувати, то демократія – це здатність і можливість народу повернути урядовців в адекватне русло. Тому будь-який уряд, що не здатен забезпечити інтереси громадян заслуговує на «жовті жилети», «гамівні сорочки» та позбавлення займаних посад. Заслуговує бути зміненим.

P.S. На останньому фото свіжі протести в Угорщині. "В Будапешті тисячі угорців протестували проти запропонованого нового закону про працю, який критики називають "рабським". Нововведення можуть обернутися двома додатковими робочими годинами до робочого дня, або додатковим робочим днем".

Теги:  одним, демократії, Експерт, виявів, протести, найяскравіших

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 119 | Додав: Today | Теги: одним, демократії, Експерт, виявів, протести, найяскравіших | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.